Snažíme se poskytovat služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Většina internetových prohlížečů je automaticky nastavena tak, aby byly soubory cookies přijímány. Změnu můžete provést v nastavení svého prohlížeče. Více informací o ochraně osobních údajů.

Odmítnout vše můžete zde.


Vítejte v E-shopu Timármix.cz

E-shop je zaměřen jak na maloobchodní, tak po registraci i velkoobchodní nabídku rybářských potřeb maďarských výrobců a dodavatelů. Proto u nás naleznete kompletní nabídku rybářských produktů společností Timarmix, EXNER a Technomagic, a to za bezkonkurenční maloobchodní i velkoobchodní ceny. Většina zboží je skladem a ostatní dodáváme maximálně do 10 pracovních dnů.

Maloobchodní nákup:

  • bez registrace, zákazník nakupuje v maloobchodních cenách vč. DPH, ale přichází o možnost při opakovaných nákupech uplatnit bonus z předchozích nákupů.
  • s běžnou registrací, zákazník nakupuje v maloobchodních cenách vč. DPH a k jeho registraci (účtu) je započítáván bonus uplatnitelný při dalších nákupech.

Velkoobchodní nákup:

  • nutná provozovatelem E-shopu ověřená registrace, na vybraný sortiment nabízíme exkluzivní a bezkonkurenční velkoobchodní ceny s dalšími slevami dle dosažených obratů.

Více informací naleznete v obchodních podmínkách.

A konečně - kde sledovat aktuální dění? Určitě by jste neměli přehlédnout náš Facebook.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ