Snažíme se poskytovat služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Většina internetových prohlížečů je automaticky nastavena tak, aby byly soubory cookies přijímány. Změnu můžete provést v nastavení svého prohlížeče. Více informací o ochraně osobních údajů.

Odmítnout vše můžete zde.


O nás
O nás

Vítejte na stránkách našeho eshopu

Představujeme Vám společnost TIMAR CZ s.r.o.

Na základě spolupráce s rodinnou firmou Timár z minulých let, kdy jsme nejprve dováželi toto rybářské zboží pouze pro vlastní kamennou prodejnu, vznikla na začátku roku 2012 dohoda o obchodním zastoupení pro Českou republiku, a to ve snaze vrátit tuto oblíbenou značku zpět na český trh.

Nejprve jsme dováželi do republiky pod hlavičkou ing. Lucie Ondrová - CARP BOYS a od roku 2015 jsme transformovali společnost na právnickou osobu  - TIMAR CZ s.r.o.

Kromě výhradního zastoupení Timár v ČR nabízíme i sortiment dalších předních maďarských výrobců, a to Technomagic kft. a jejich populární výrobky na bázi technoplanktonu, dále velmi obsáhlý sortiment splávků a příslušenství EXNER a z části i produkty z nabídky velkoobchodů Energofish a Big Pike.

Nakupovat u nás je zábava!

 

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek.

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ