Snažíme se poskytovat služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Většina internetových prohlížečů je automaticky nastavena tak, aby byly soubory cookies přijímány. Změnu můžete provést v nastavení svého prohlížeče. Více informací o ochraně osobních údajů.

Odmítnout vše můžete zde.


Doprava a platba

                                                                         DOPRAVA  

Při objednávce nad 1000 Kč zákazník neplatí žádné poštovné! Doprava je zdarma (platí pro objednávky v rámci ČR)

 

1. Česká pošta 

Česká pošta garantuje dodání zboží do 24 hodin od odeslání. Stav doručení zásilky lze sledovat nainternetu on-line. Nebyl-li pokus o dodání úspěšný, bude příjemci zanechána písemná výzva k vyzvednutí zásilky ve lhůtě 7 dnů u stanovené pošty. Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o její opětovné doručení.

 

Ceny:
  • Česká pošta Balík Do ruky 160 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma) - Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den po podání. Balík do max. 50 kg, max. 5 kusů vícekusových zásilek. Rozměry max. součet stran do 300 cm, nejdelší strana 240 cm. Možnost platby kartou.
  • Balík Do balíkovny 69 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma) - Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou. Max. hmotnost do 15 kg, max. rozměry 50x50x70 cm. Pouze 1 ks zásilky.

 

2. Zásilkovna.cz

Zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz také nabízí alternativu k poštovním službám – levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu v ČR a podání na pošty všech sousedních států. Zásilkovna.cz má aktuálně 763 poboček v Čechách a na Slovensku, kde spolupracuje s více než 10 000 eshopy.

Hmotnostní limit balíku je 5kg. Při překročení hmotnosti zasiláme jako další balík s poštovným 70Kč

 Ceny:

Doručení službou Zásilkovna 70 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma)

 

3. PPL

PPL

 

 

4. Osobní odběr

Logo

Zboží si můžete vyzvednout v rámci osobního odběru v našem skladě na adrese Gen. Svobody 1191/24 (v areálu Sýpek) 767 01 Kroměříž

 

                                  PLATBA

  • Dobírkou (+39,-Kč)

Zboží zaplatíte při převzetí u našich dopravců.

  • Platba převodem (Zdarma)

Zvolíte-li platbu převodem, obdržíte informační e-mail s platebními pokyny. Balíček odesíláme ihned po přiřazení uhrazené platby k objednávce

  • Platba kartou a platebními tlačítky bank (Zdarma)

Zvolíte-li tuto možnost, po potvrzení objednávky se zobrazí platební brána, kde vyplníte požadované údaje a tím provedete okamžitou platbu.

Platební bránu poskytuje společnost  Podpora ComGate

                                                            ComGate payments

                                                            Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové

                                                             E-mail: platby-podpora@comgate.cz

                                                             tel.: +450 228 224 267

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ