Snažíme se poskytovat služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Většina internetových prohlížečů je automaticky nastavena tak, aby byly soubory cookies přijímány. Změnu můžete provést v nastavení svého prohlížeče. Více informací o ochraně osobních údajů.

Odmítnout vše můžete zde.


Jak nakupovat
Jak nakupovat

dovolujeme si Vám nabídnout pár rad, tipů a doporučení, jak se orientovat a pohybovat po našem internetovém obchodě s cílem co  nejrychleji naleznout požadovaný produkt či skupinu produktů:

1. V současné době nabízíme kompletní portfolio výrobků Timár, a tyto výrobky budou i v budoucnu tvořit základ naší nabídky. Jedná se celkem o více než 1400 položek v různých provedeních, příchutích,barvách a gramážích.

Eshop  ve své struktuře kopíruje řazení katalogu 2019.

Výrobky firem Technomagic a EXNER zatím nejsou v e-shopu uvedeny a budou doplněny po plném nasazení e-shopu.

Obchodním partnerům poskytujeme toto zboží v současnosti formou nabídky mimo tento e-shop.

2. Pokud nejste obeznámeni s našim sortimentem, doporučujeme si nejprve stáhnout nebo online projít katogy Timár, v současné HU/EN verzi (CZ/SK verze je v přípravě) jsou zavěšeny v Blogu a otevřete je poklikem na logo obrázku. 

Pro dohledání z katalogu vybraných produktů doporučujeme použít vyhledávač  našeho e-shopu  a zadat celé katalogové číslo výrobku ve formátu HLEDAT:  TM0000 či MX0000. V e-shopu i **.xls ceníku užíváme pro katalogizaci tato stejná z katalogu Timár převzatá označení.

3. Druhou formou vyhledávání je užití klíčových slov - např. amur, oliheň, jahoda, nebo dip, pelety,  atd.

4. A další formou je užití klasického rozcestníku kategorií výrobků v levém sloupci. Zde používáme řazení sérií produktů vzestupně dle stránek katalogu 2019. 

V případě jakýchkoli dotazů, se na nás můžete obrátit formou online formuláře, emailem, nebo telefonicky.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ